Kiedy mogę zacząć się odchudzać, aby nie zaszkodzić swojej płodności?

Witam!
Poroniłam samoistnie ciążę w 10 tygodniu - brałam leki na podtrzymanie (dlatego tak długo), ale była ona jak w 4 tygodniu - tam się zatrzymał jej rozwój. Teraz chciałabym się odchudzić kilka kilo na diecie i z dodatkiem suplementów. Kiedy mogę zacząć, żeby moja płodność się nie zachwiała?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Jeśli dieta będzie zawierała rozsądne ilości składników i energii nie powinna spowodować zaburzeń miesiączkowania.
Z poważaniem