Kiedy może pojawić się narkolepsja?

Czy narkolepsja może się pojawić w wyniku zmian po operacji chirurgicznej lub w wyniku zmian wynikających z samego wylewu? Gdzie znajdują się receptory produkujące białka blokujące fazę REM? W pniu mózgu, w móżdżku? Czy jest możliwe, że w wyniku wylewu płyn rdzeniowo-mózgowy wypłukał się z tych białek? Jeśli tak, czy jest wtedy możliwa ponowna ich produkcja, jeśli receptory te nie zostały uszkodzone?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do neurologa i kierować jego zaleceniami po zapoznaniu się z dotychczasowa dokumentacja będzie można zalecić dalsze postępowanie