Kiedy można przeprowadzić operację po szczepionce przeciwko żółtaczce?

Chcialąm sie zapytac o szczepionkę przeciw żółtaczce. Spodziewam sie operacji ale nie mam jeszcze ustalonego terminu. Wziełam pierwsza szczepionke a na nastepna mam przyjsc za miesiąc. Czy jest jakiś okres kiedy powinna byc przeprowadzona operacja po tej 2 szczepionce ?

1 dawaka ---- druga dawka za 4 tygodnie ------ zabieg operacyjny bezpieczny po 2 tygodniach od 2 dawki ---- trzecia dawka 6 miesięcy po drugiej (zwykle już po operacji) ---- odporność zwykle do końca życia po pełnym cyklu szczepień.