Kiedy można wrócić do aktywności fizycznej po usunięciu wyrostka?

Witam. 11 maja tego roku miałam laparaskopowo wycinany wyrostek robaczkowy z ropniem. Miałam w brzuchu dren, który był wyjęty po ponad tygodniu. Moje crp podczas zabiegu wynosiło prawie 400. Ze szpitala wyszłam po dwóch tygodniach. Chciałabym zapytać kiedy mogę wrócić do aktywności fizycznej typu, fitness, siłownia, rower i jak długo powinnam utrzymywać dietę lekkostrawną?

Lek. Tomasz Budlewski

Najpierw kontrola u lekarza rodzinnego podstawowe badania z krwi lub u lekarza chirurga