Kiedy trzeba wykonać USG ciążowe?

Witam! W 35 dniu cyklu zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywnie. Następnie zrobiłam beta HCG dla potwierdzenia, które dało wynik 3091,0 U/l. Proszę o radę kiedy powinnam się zgłosić do ginekologa na badanie? Oraz czy w tym wypadku bezpieczny jest wyjazd w góry (tydzień po wykonaniu badania)? Na jaki wysiłek mogę sobie pozwolić w tak wczesnej ciąży?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Można już udac się do ginekologa w usg już powinien być widoczny zarodek