Klifotyczne ustawienie kręgosłupa szyjnego ze szczytem klifozy na poziomie C4/C5

Proszę o interpretację wyniku tk klifotyczne ustawienie kręgosłupa szyjnego ze szczytem klifozy na poziomie C4 / C5.Wysokosc trzonów kręgów zachowana na poziomach C4 / C5 I C5 / C5 tylne,centralne wypukliny krążków międzykręgowych uciskające worek oponowy. Co to znaczy i co dalej z tym robić .z góry dziękuję

Witam serdecznie,

Wynik badania świadczyć może m.in. o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii.
Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem zlecającym badanie, ortopedą lub neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.