Kłucie i ból przy oddychaniu

Witam mam 22 lat od paru dni mnie cos kuje po prawej stronie od góry do dołu jak iddycham albo jak ziewam bul nie do wytrzymania

Młodzi ludzie cierpią czasem z powodu samoistnej odmy - to obszar działania pulmonologów. Czasem odma wymaga pilnego odbarczenia, więc proszę nie zwlekać z udaniem się do lekarza!