Komórki endometrialne w rozmazie

zrobiłam cytologie w pierwszym dniu po miesiące ..odebrałam wynik..wynik nieprawidłowy , nie stwierdza sie cech śród...neo...ani raka...w rozmazie obecne komórki endometrialne (AI BII CI CII wg systemu Bethesda 2001)... czy to cos grożnego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przytoczonym badaniu nie stwierdza się cech nowotworu. W celu pełnej interpretacji wyniku badania proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.