Konflikt w związku a depresja u partnerki

Co mam zrobić na myśli mam tylko kilka dziesiąt tabletek i flaszke wódki żeby zasną i już się nie obudzić byłam z mężem mam 7,5 roku bardzo go kocham on mnie ponoc też ma 23 lata wynajmowany dom straciłam pracę dom i prąd jest zadłużony, za niedługo przyjedzie pozabiera swoje rzeczy będę bez tv internetu i sama jak palec umarła też moja przyjaciułka z którą się przyjaźniałam 17 lat bark perspektyw na przyszłość, a powodem jego odejścia było to że ponoć jestem leniem pomużcie bo nie daję rady

Witaj,
Rozumiem,jak bardzo jest Ci trudno ale tego rodzaju nagłe utraty są czasem jedyną szansą,by przerwać stare ,złe schematy,które ,jak piszesz przyniosły dużo szkód.Niewiele możemy zrobić,ale jesteśmy przy Tobie,bo się do nas-specjalistów i forumowiczów zwróciłaś ze swoim żalem.To lepsze niż tabletka czy alkohol.Mam pewnośc,że gdy stracisz łacznośc z Internetem,bedziesz mogła skorzystać z telefonu i wreszcie usłyszeć głos kogoś,kto żyje,kto z Tobą rozmawia.A potem mozna po prostu pójść do ludzi i przkonać się,że jest poza tymi,którzy odeszli jeszcze wielu,wielu innych.Starszych,młodszych,takich w Twoim wieku,koleżanek i kolegów,znajomych i jeszcze nieznajomych ale istniejących naprawdę.Pomyśl ,że kiedyś takim nieznanym kimś był też Twój chłopak,że najpierw patrzyliście na siebie gdzieś tam w nowym miejscu i jeszcze nie przyszło Ci na myśl,że będziecie sobie bliscy.Wszystko się jakoś zaczyna,nawet wtedy,gdy nie mamy pojęcia,że właśnie w tej chwili,w tym miejscu.
Wiesz,jak to jest,gdy zapada mgła,albo wieczór lub nagle zgaśnie światło i nic nie widać choć wiesz,że to po pewnym czasie się zmieni,prawda?I właśnie tak jest teraz.Jeszcze nic nie widać.Trzeba poczekać do wschodu słońca.To tylko parę godzin,więc spróbuj je wykorzystać na wypoczynek.
Tak po prostu.Zamknij komputer i odpocznij.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie zwlekać i skontaktować się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, w Warszawie, gdzie po wstępnym i bezpłatnym rozpoznaniu Pani sprawy, otrzyma Pani wskazówki i potrzebną Pani pomoc.

Życzę Pani, żeby skutecznie zadbała Pani o siebie,
Irena Mielnik-Madej