Kontakt z byłym chłopakiem i odrodzenie nadziei

Zerwaliśmy ze sobą około pół roku temu, coś sie nie kleiło własciwie to jego decyzja.Niedawno pogodziliśmy się, pare razy rozmawialiśmy.Przez te miesiące już prawie nauczyłam sie zyc bez niego i nie miałam zadnej nadziei a przez ten kontakt ona tak jakby znowu sie we mnie odrodziła,myśle o nim, chociaz wiem ze powinnam zapomniec.Co moge zrobic, zbliżaja sie swieta, nie chce juz wiecej czuc tego bólu.Mówi ze czasem za mna teskni a mimo to widac ze szuka sobie kogoś nowego

Witaj,
jeżeli nie czujesz się komfortowo w tej relacji,odłóż ją na bok w sposób świadomy a zajmij się odbudową własnej wartości,gdyż być może ważny mężczyzna często będzie wywoływał stany załamania ponieważ twoja samoocena jest za bardzo zalezna od takich postaci.Proponuję przepracować ten problem/doświadczenia w relacjac z waznymi osobami/,by zacząc kolejne związki bez obciążeń.
Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu z terapeutą.