Korona pełnoceramiczna

Mam od kliku miesiecy korone pelnoceramiczna, trzeba bylo skorygowac jej ksztalt, lekarz spilowal guzek od wewn.strony, korona chyba jest zbyt mala, ale to nie problem, choc drazni. Jest szorstakawa w tym miejscu Mysle, ze powinna byla byc oddana do protetyka na korekte a nie korygowana przez stomatologa? Przeczytalam, ze korony sa wykonane z kilku rodzajow porcelany, ostatnia powloka nadaje gladkosc i polysk, na pewno u mnie ja spilowano i stad delikatna szorstkosc korony, ktora mnie drazni...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do najlepiej stomatologa ze specjalizacją z protetyki. Wydaje mi się, że jeżeli cokolwiek Panią drażni to nie może tak być. Proponuję udanie się do stomatologa.