Krem na zaczerwienione policzki

Jaki krem na zaczerwienione policzki dla mojej córki. Ma 15 lat i często czerwoną twarz, ma trochę naczynek popękanych. Robi się czerwona gdy jest np za duszno , stres , np siedzi na lekcji i ma taki napad ze robi sie czerwoniutka. Widzialam duzo dobrych opinii na temat eucerinu przeciw zaczerwienieniom, ale czy jest on odpowiedni w jej wieku ? Albo jeszcze ruboril ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Łagodnym i skutecznym dla dzieci i młodzieży kremem na wiele zmian skórnych jest Emolium krem specjalny oraz krem barierowy. Eucerin jest linią kosmetyków przeznaczoną dla osób dorosłych.