Krew w moczu i stolcu, powiększone węzły chłonne, swędząca skóra oraz nadmierna potliwość jako skutki nadwagi

Dzień dobry, Od ok pół roku mam bezbolesny krwiomocz, mija a po kilku dniach wraca. Zauważyłam także krew w stolcu. Od zeszłego roku przytyłam około 20 kg. Od 3 miesięcy tracę czucie w lewej nodze, na początku było to rzadkie, od miesiąca sprawia mi to trudność przy poruszaniu, nie boli. Mam też powiększone węzły chłonne w pachwinie, które znikają i pojawiają się co 2-3 tygodnie. Strasznie swędzi mnie skóra, szczególnie nocą i bardzo się pocę. Czy to może wynikać z nadwagi?

Dzień dobry, opisane przez Panią dolegliwości mogą, ale nie muszą być związane z nadwagą. Konieczna wydaje się być konsultacja z lekarzem rodzinnym, dermatologiem, neurologiem, a także włączona powinna zostać dieta redukcyjna.

Oczywiście, może wynikać z nadwagi, a ta może świadczyć o innych powiązanych dolegliwościach. Koniecznie proszę skorzystać z wizyty u lekarza i zmobilizować się do zmiany swego jadłospisu.
pozdrawiam