Powiększony węzeł chłonny w prawej pachwinie

Mam powiększony węzeł chłonny w prawej pachwinie(jest duży), w pierwszych dniach nie wiem czy po urośnięciu go czy przed dostałem gorączki, osłabienia, zimno mi strasznie było, do tego od jakiegoś długiego okresu roku, zdarzały mi się, swędzenie wszystkiego powyżej pasa. Jestem tylko zmęczony (po paru dniach) i czasami się pocę w nocy, węzeł sam w sobie lekko boli co jakiś czas, ale przy dotyku nie, jest zbity i twardy biorę już 3 dzień antybiotyk przeciw-zapalny i żadnych efektów. USGzaPareDni

Węzły powstają jako wynik stanu zapalnego, najczęściej. Węzeł w pachwinie dotyczy stanu zapalnego pachwiny, narządów płciowych, okolicy. Tu przydałby się wywiad. Bez wywiadu trudno cokolwiek powiedzieć , a bez badania tym bardziej. A co powiedział lek z POZ? Opisz na email.