Krwawienie podczas zażywania tabletek antykoncepcyjnych

Mam 27 lat (kobieta). Od kilku lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Wszystko było w porządku do tego miesiąca. Jak zwykle dostałam krwawienia miesiączkowego w przerwie pomiędzy opakowaniami, a następnie rozpoczęłam kolejne opakowanie. Po 6 dniach znów zaczłam krwawić i trwa to już 4 dzień. Proszę o radę, co może być tego przyczyną. Zrobiłam test ciążowy i wypadł negatywnie, czyli nie jestem w ciąży. Wiem, że najlepsza byłaby wizyta u ginekologa, ale niestety aktualnie przebywam za granicą i nie mam tu swojego lekarza. Będę wdzięczna za wszelką pomoc i informacje w mojej sprawie. Z góry serdecznie dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Niestety nie jestem w stanie pomóc Pani przez internet. Konieczna jest wizyta u lekarza, badanie ginekologiczne...

Pozdrawiam!