Krwiak po biopsji włókniaka w piersi

Witam, półtora tygodnia temu miałam biopsje włókniaka w piersi,po dwóch dniach zaczął pojawiać się krwiak i jest coraz bardziej rozległy oraz pojawił mi się spory guzek wielkości śliwki, okrągły i twardy nad miejsc wkładania się przy biopsja a dwa dni idę na kontroli z wynikie,ale boję się tego guza,który pojawił się po biopsja,co to może być? Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Zapewne to krwiak, który powstał też głęboko pod skórą wskutek nagromadzenia miejscowego krwi po biopsji. Radzę w tej sprawie pilnie skonsultować się z chirurgiem ogólnym, bo taki krwiak może wymagać pilnej ewakuacji np. zabiegowej.