Krwiste, poranne stolce a możliwość przedawkowania suplementów

Witam serdecznie, chciałbym uzyskać proadę. Od trzech, czterech dni obserwuje u siebie krwiste poranne stolce. Krew jasna, czerwona, świeża. Widoczna na papierze w znacznych ilościach. Czuje się generalnei dobrze. Nie zmieniłem trybu życia w tych dniach, jest on raczej siedzący. Suplementuje się magnezem, cynkiem, witaminą b, Fe. Piję dużo kawy, żyję w umiarkowanym stresie. Czy którykolwiek z suplementów, przedawkowany, mogł być przycyzną tegotypu problemów? Do jakiego specjalisty się zgłosić?

Krew w stolcu zawsze jest objawem alarmowym, proszę jak najszybciej udać się do lekarza 1-szego kontaktu. Nie powinno się lekceważyć tak poważnego objawu. Może być spowodowany uszkodzeniem, nowotworem, ostrym stanem zapalnym. Lekarz zleci konkretne badania , ale należy to zrobić szybko. Pozdrawiam.