Kulka między żebrami i napływanie kwasów żołądkowych do gardła podczas pozycji leżącej

Witam. 2 lata temu będąc w ciąży odkryłam między żebrami kulkę, która zdawała się mi być tłuszczakiem. Od pewnego czasu odczuwam ból w tej okolicy, pieczenie, kulka jest większa, czasem widać gołym okiem zgrubienie głęboko pod skórą o zabarwieniu sinym. Nie mam objawów ze str. ukł. pokarmowego poza brakiem "odbijania się" i napływaniem kwasów żołądkowych do gardła sporadycznie podczas pozycji leżącej. Czy to coś groźnego? Proszę o odpowiedź. Dziękuję. Ewa

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.