Kupka ze śluzem u roczniaka

Roczny synek robi kupkę z śluzem.Czasami w ciągu dnia(zazwyczaj do południa)robi 3 kupki.Pierwsza bywa ciemniejsza,druga brązowo-pomarańczowa i ostatnia żółta i czasami,w tej ostatniej widoczny jest białawy śluz konsystencji kiślu.Czasami robi taką przez dwa dni.A czasami raz co kilka dni. Je wszystko, nie zauważyłam,żeby coś mu szkodziło..Jest łakomczuchem,z posiłkami nie mamy problemu,jak był mniejszy mieliśmy kłopoty z wypróżnianiem.Dlatego kiedy dokucza mu brzuszek podaję mu kropelkiBobotic.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli dziecko prawidłowo przybiera na wadze i nie ma żadnych niepokojących objawów, nie ma powodu do niepokoju. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek niepożądanych objawów, proszę się zgłosić do pediatry.
Pozdrawiam