Łagodne leki w objawach depresji

Witam! dzisiaj byłam u psychiatry poniewaz mam sporoobjawów depresyjnych przepisał mi Mozarin i trittco,ale jak poczytałam w internecie opinie i skutki uboczne to chyba sobie daruję. Chciałam zapytać czy sa leki które są łagodniejsze od tych przepisanych pozdrawiam

Witam Panią,
lekarz przepisując Pani te, a nie inne leki uznał, że będą one odpowiednie w Pani przypadku. I tej decyzji należy się trzymać. O tym, co dla Pani jest właściwe , nie mogą rozstrzygać opinie w internecie ! Ma Pani prawo zapytać lekarza w przypadku wątpliwości i powiedzieć o swoich obawach. Skutki uboczne, jeśli wystąpią, zwykle pacjenci odczuwają najbardziej na początku, w miarę leczenia nie są one tak dotkliwe. "Łagodność" leku nie jest tu odpowiednim kryterium. Proszę pamiętać o przyjmowaniu leków według zaleceń lekarza - dawki, pora dnia . Pozdrawiam serdecznie.