Leczenie Helicobacter Pylori a wstrząs anafilaktyczny

Witam .Dzisiaj rozpoczęła leczenie w kierunku helicobakter pyroli.Od lekarza pierwszego kontaktu dostałam trzy leki;metronidazol ,helides no i oczywiście duomox.Z tym ostatnim mam najwięcej obaw gdyż od 10 lat nie przyjmowałam żadnych leków nawet witamin!!!Bardzo boję się tego nieszczęsnego wstrząsu anafilaktyczny go!!!Mam pytanie po jakim czasie taki wstrząs może wystąpić i czy przy kolejnym graniu leków jest jakieś ryzyko że może coś mi się stać...jestem panikarą :-( dlatego proszę o radę

Czy miała Pani kiedykolwiek wstrząs - chyba nie
Wstrząs po tych lekach to bardzo mało prawdopodobne.
Postępowanie: lek przeciw lękowy + pierwsze zażycie leków w Poradni z zestawem przeciwwstrząsowym = wszystko jest w Nadarzynie
Zakażenie H. pylori ma większość populacji świata ! Pytanie czy są wskazania do trzech leków ? jak nasilone objawy i od kiedy ?
czyli spokojnie :)