Leczenie kanałowe szóstki u 22-latki

Zab po leczeniu kanalowym ok 2 tyg temu, gorna 6 prawa.Przepchana gutaperka poza korzenie i w zatoki. co robic. Czy nadal leczyc czy do usuniecia. Moge dolaczy zdjecie tylko nie wiem czy tutaj mozna ?BOl wysadzajay zab , , samoistny, obolale dziaslo, w nocy sie nasila,

Witam,
bez zdjęcia i znajomości historii leczenia zęba nie można nic konkretnie powiedzieć. Jednak samo przepchnięcie gutaperki lub preparatu uszczelniającego nie jest równoznaczne z koniecznością usuwania zęba. Niepokoi mnie też czas trwania objawów - po prawidłowym wyleczeniu kanałowym ból powinien ustąpić a dolegliwości mogą utrzymywać się przez kilka dni a potem się uspokoić .
Pozdrawiam