Leczenie kanałowe zęba i ból podczas nagryzania

Witam dwa tyg temu leczylam zab kanalowo..jak puscilo znieczulenie bol bym przez pare dni nie do wytzymania,bolala mnie cala prawa strona twarzy,pod zuchwa,a przy zastrzyku znieczulajacym mialam uczucie jakby porazenia pradem. Teraz zab troche boli przy nagryzaniu juz jestem tak zdesperowana ze chyba usune zeba.Dodam ze zab nie byl leczony pod mikroskopem a zdjecie rtg nic nie pokazuje tylko leciutko przepchniety kanal

W zależności od stanu wyjściowego zęba dolegliwości podczas i po leczeniu endodontycznym mogą mieć różne natężenie i trwać różnie długo. Przed podjęciem decyzji o usunięciu zęba lepiej udać się na kontrolę ( też RTG ) tam, gdzie przeprowadzane było leczenie oraz uzbroić się w cierpliwość.

Witam, może jest dodatkowy kanał, który nie został odnaleziony. Na zdjęciu też nie zawsze wszystko jest widoczne, zależy w jakiej projekcji było ono robione, kanały mogą pokrywać się i wtedy z reguły nie widać tych dodatkowych. Jeżeli ma Pani wątpliwości proszę skonsultować to z innym dentystą, zrobić zdjęcie w innej projekcji. Życzę powodzenia, pozdrawiam