Leczenie nerwicy lękowej lekami Afobam i Ksanax

choruje na nerwice lekową już 4 miesiące,lecze się ale efekty są bardzo słabe .ataki wracają ,pobolewa mnie serce ,czuje się slaba ,bolą mnie plecy, ręce itd.przez 2 miesiące brałam afobam i ksanax ,czy moje obiawy to efekt odsawienia tych leków

Witam, jak rozumiem ogranicza Pani leczenie do brania leków i stąd być może brak efektów leczenia. Z tego co Pani pisze, pierwsze objawy pojawiły się 4 miesiące temu, stąd też zastanawiam się, co się wtedy działo w Pani życiu, a być może już wcześniej, skutkując ostatecznie nerwicą lękową. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii jako metody pozwalającej m.in. dojść do przyczyn pojawiania się leków oraz innych objawów, ich podłoża, znaczenia, sposobów radzenia sobie z nimi, wypracowania bardziej służących Pani sposobów na radzenie sobie z wyzwaniami niesionymi przez życie. Pozdrawiam Danuta Michalczyk