Leczenie pryszczy na głowie u 41-letniego mężczyzny

witam Jestem meżczyzną 41l, od 3 lat meczę sie z pryszczami na głowie i łzs na twarzy. O ile łzsjest pod kontrola to pryszcze już nie. Strasznie mi sie przetłuszczają włosy praktycznie myję je codziennie. Byłem lczony retenoidami, tatracykliną i bez skutku. Badania na demodex negatywne. Hormony oki. wiec zwracam sie z prośbą o pomoc może mi tu ktoś pomoże

Aleksander Ropielewski

Niestety Pański przypadek wykracza poza możłiwości porady internetowej. Proponuję poszukanie pomocy w ośrodkach referencyjnych, klinik uniwersyteckich.