Lek ApoSerta 50 mg a suplement diety

Witam! Od miesiąca biorę lek ApoSerta 50 mg. Niedawno zainteresowałam się zakupieniem pwnego suplementu diety dla kobiet https://pl.oriflame.com/products/product?code=22791. Czy składniki zawarte w tym suplemencie nie będą się "klóciły" ze składnikami z mojego leku przeciwdepresyjnego? Czy warto coś takigo kupić?

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Suplementacja powinna byc starannie dobrana. Polecam skonsultować ją z lekarzem prowadzącym. Nie znam Pani wynikó badań. Depresja może wynikać np. z chorówb towarzyszących np. cukrzycy i wtedy suplementacja powinna być celowana.