Lek Epitrigine na zaburzenia lękowe

dziedobry mam do pani pytanie czy lek epitrigine 50 mg jest dobrym lekiem na zaburzenia lekowe napadowe i czy bardzo szkodliwy.

Witam,
Epitrigine należy do grupy leków zwanych lekami przeciwpadaczkowymi. Stosuje się go w leczeniu dwóch schorzeń – padaczki i zaburzeń afektywnych dwubiegunowych w trakcie epizodu depresyjnego, więc nie wiem czy pan czegoś nie pomieszał ?

Jeżeli jednak chodzi rzeczywiście o zespół lęku napadowego to radziłbym raczej podjęc leczenie psychoterapeutyczne.

Pozdrawiam