Lęk o zdrowie swoich dzieci

Witam mqj problem polega na tym iz strasznie przezywam kiedy moje dziecko choruje,mam uraz naipierw syn teraz juz z tego najgorszego wyrqsl ale mam 14miesieczna cqrke i teraz kazde jej zapalenie oskrzeli czy przeziebienie strasznie przezywam biore leki seronil ale mysle ze chyba sa za slabe biore 6miesiecy i znacznej poprawy nie odczqwam a gdy dochodzi dodatkowy lek o dzieci to nie czuje dzialania wogqle prosze o pomoc i dobra rade jak sobie z tym lekiem o dzieci radzic z gqry dziekuje.

kiedy pojawia sie lek, mozna go wzmocnic lub oslabic swoimi myslami, przekonaniami....trzymanie sie faktow i oddzielenie ich od mysli oraz poruszanie sie w terazniejszosci (nie w przeszlosci, czy przyszlosci) zmniejsza lek. dobrze jest popracowac z psychoterapeuta, aby poznac swoje mechanizmy zachowania i nauczyc sie nimi sterowac.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza