Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pridinol a nerwica i derealizacja

Witam, mam nerwice i derealizacje lekarz psychiatra przepisał mi lek o nazwie PRIDINOL ALVOGEN i mam pytanie. Czy lek Pridinol
zwieksza dopamine w mozgu? Bo jak wiem jest to lek stosowany na Parkinsona... I mam wątpliwości czy w moim przypadku Pridinol bardziej nie zaszkodzi niż pomoże. Czy to możliwe, że lekarz się pomylił? Dlaczego przepisał mi akurat Pridinol? Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat tego leku. Czy Pridinol może powodować jakieś efekty uboczne? Otępienie, otumanienie, nudności? Czy przyjmowanie Pridinolu w stanie nerwicy i derealizacji, czyli takim jak mój, to właściwe postępowanie ze strony lekarza? A może powinienem jeszcze skonsultować się z innym lekarzem albo w ogóle odstawić te tabletki i jednak ich nie brać? Mam dużo wątpliwości w tej kwestii... Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Nerwica - kiedy warto udać się do specjalisty?

Witam, niestety ja leczę nerwice o derealizację niefarmakologicznie, więc trudno mi powiedzieć jak dokładnie działa. Wiem tylko żw stosuje się go na parkinsona, że ma działanie antyskurczowe i anty ślinotokowe.
Radziłbym skonsultować lokalnego psychoterapeutę w sprawie leczenie bez udziału medykamentów.
Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy