Lęk przed mężczyznami u 18-latki

Od małego nawet już kiedy miałam rok bałam się mężczyzn nawet własnego ojca. Nie przypominam sobie żadnej sytuacji przez która mogłabym się bać mężczyzn, więc nie wiem dlaczego tak jest ale nigdy nie lubiłam gdy byki obok mnie gdzie mnie np. ktoś przytulił nawet z rodziny czułam się źle i chciałam uciec jak najdalej, nigdy nie lubiłam przebywać w ich obecności teraz po kilku latach to nie jest tak drastyczne ale nadal nie lubię ich obecności i nie wiem dlaczego tak się dzieje

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza