Lęk przed zbliżeniem z kobietą z powodu przedwczesnego wytrysku

Witam mam duży problem. Zacznę od tego, że faktycznie miałem już kontakt seksualny z dziewczyną jak byłem nieco młodszy ze starszą. Jednak później zaczęła się masturbacja ( żałuję tego ), bo nauczyłem organizm do szybkiego rozładowywania emocji przez co jest szybszy koniec. Teraz kiedy mam już lat więcej boję się kontaktu z Kobietami - nawet jak piszą o tym to nie chcę poruszać tematu, bo czuję, że jak dojdzie do zbliżenia będzie raz, dwa, trzy i Koniec - zaprzestałem masturbacji, ale lęk jest.

Dzień dobry.

Pański problem należałoby skonsultować z seksuologiem. Jeżeli nie ma Pan do niego dostępu, można spróbować konsultacji u psychologa.

Pozdrawiam.

Warto spotkać się z seksuologiem lub psychologiem. Pomoże przepracować lęk, przyjrzeć się jego rzeczywistym powodom, a tym samym poradzić sobie z nim.