Lęki i sny po wypadku komunikacyjnym

Na początku miesiąca miałem wypadek komunikacyjny zostałem uderzony od tyłu sprawca wmawiał mi że to moja wina dopóki nie wezwałem pogotowia i policji od tego momentu jak jadę samochodem jako pasażer, mam lęki jak widzę auta blisko mnie boję się,że znowu coś się stanie .Na drugi dzień miałem koszmar dotyczący wypadku w tym śnie policja obarcza mnie za kolizję, dzisiaj znowu miałem podobny sen w tym śnie widzę cały wypadek czuję to jakbym to ja był wszystkiemu winny proszę o pomoc

Szanowny Panie - jedną z najskuteczniejszych terapii pozwalającej pozbyć się lęku po traumie jest terapia poznawczo-behawioralna. Jak może ona wyglądać - może Pan podejrzeć między innymi tutaj: http://vod.pl/w-szponach-obsesji,146289,w.html Mimo iż jest to program z pogranicza dokumentu i programu rozrywkowego - bardzo dobrze pokazuje proces terapii poznawczo-behawioralnej.