Leki na lepsze samopoczucie

Witam. Mam na imię Marcin, mam 20 lat i oto mój problem: Otóż chciałem się spytac co bym mogl wziąć na dobre samopoczucie, czy coś do picia albo tabletki bo nie potrafie się sam z siebie wyluzować, przejmuje się niepowodzeniami, drobnymi sprawami i nie wiem co robic czasem nawet odechciewa mi się zyc no ale nie skoncze ze sobą, tylko cos na dobre samopoczucie, ciagle zycie w stresie, nie wiem co robic, nie mam powodow do stresu ale to tak samo z siebie wychodzi. proszę o pomoc. z góry dziekuje

Dzień dobry!

Warto poszukać przyczyn takiego Pana obniżonego nastroju, nadmiernej reakcji na stres i przeżywania dyskomfortu. Ziołowe środki czy suplementy diety zazwyczaj nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, a nawet jeśli - to działają jedynie objawowo, krótkotrwale, a nie leczą przyczynowo i nie przynoszą długoterminowych pozytywnych zmian.
Stosowanie ogólnodostępnych suplementów nie zmieni cech osobowości, postaw, poglądów ani nie nauczy samodzielnego, skutecznego radzenia sobie z trudnymi życiowymi sytuacjami.
Nie wyleczy także stanu depresji czy dystymii, a jest możliwe, że taką zdiagnozowałby w Pana sytuacji psycholog lub lekarz.
Zachęcam do zaopiekowania się sobą i zaplanowania skutecznej zmiany swojego nastroju i kondycji psychicznej. Może Pan wybrać się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza