Lęki nocne u 6-miesięcznego dziecka

mam ten sam problem z lękami nocnymi, moje dziecko ma 6miesięcy i co pare dni ma ataki płaczu wręcz krzyku, widać że dziecko śpi nie reaguje ma czarne źrenice, a po się budzi. Co może być przyczyną czy jest aż tak wrażliwym dzieckiem? atak następuje godzine lub 1,5 po zaśnięciu, zauważyłam że jak ma za dużo nowych osób wokoło to ataki wsytępują ale dziś cały dzień bylismy w domu i też godzinę temu miał atak, co prawda miał cięzki dzień nie mógł spać wstał już o 3 w nocy.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Źrenice powinny być czarne. Jeżeli niepokoi Panią stan dziecka proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam