Lęki w czasie trwania ciąży

WITAM JESTEM W 32 TYGODNIU CIĄŻY I MAM PROBLEM OD KILKU TYG MAM LĘK WEWNĘTRZNY NIEPOKÓJ I NATRĘTNE MYŚLI KTÓRE NIE POZWALAJA MI CIEZYC SIĘ OBECNA CHWILA.CO MOGE ZROBIC ABY OPANOWAC TEN LĘK, STRES I NIESZKODZIC DZIECKU. BARDZO PROSZE O POMOC

Lek. Renata Ĺawniczek-KamiĹska

Witam
Proszę rozważyć zgłoszenie się na konsultację do Psychologa, konieczna jest terapia tzw wspierająca z nauką ćwiczeń relaksacyjnych. W trakcie ciąży jako środki wspomagające można stosować herbatę z melisy, Hydroxyzynę w kryzysowej sytuacji.
Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie ).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza