Leki ziołowe na otępienie, zawroty głowy, notoryczne zmęczenie, brak energii i problemy ze snem

Witam!2 lata temu miałam ablację /częstoskurcz nadkomorowy/. Od tamtej pory czuję się źle. Echo+Holter+Rezonans+test wysiłkowy serca są dobre. Nikt nie wie co mi jest? Dostałam Coaxil ale b.źle go tolerowałam. Już wiem, że to nerwica /dużo czytałam/. Chcę wrócić do pracy ale muszę się czymś ratować... Czy są leki ziołowe lub inne skuteczne na taki stan: otępienie, zawroty głowy, trzęsawka serca, notoryczne zmęczenie,brak energii życiowej i trudności ze snem.Źle toleruję leki.Błagam o pomoc!Mania

Witam
Proszę samej się nie diagnozować i tym bardziej nie leczyć. Zapewne warto by było skonsultować się nie tylko z kardiologiem. Można zacząć od lekarza rodzinnego i zrobić badania krwi pod kątem anemii. Osłabienie może być związane z brakiem np. żelaza w organizmie i dietą żywieniową. Także z psychiatrą i psychoterapeutą, psychologiem. Psychiatra Panią konkretnie zdiagnozuje i w razie zaistniałej potrzeby dostosuje właściwe leki, także na bezsenność. Psychoterapia natomiast pomoże zrozumieć jaki wpływ na Pani samopoczucie ma sytuacja życiowa, w które Pani funkcjonowała i funkcjonuje obecnie. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do suplementacji biologicznie czynną witamina D 6, witaminą B 12, kwasem foliowym, witaminami z grupy B, magnez.

Wszystkie one mają kluczowy wpływ na koncentrację mentalną i energię życiową.
Dodatkowo zachęcam do systematycznej aktywności fizycznej, np. szybki marsz.

Jest takie powiedzenie, ze Ruch zastąpi każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Życzę Pani tylko satysfakcjonującej energii życiowej,
Irena Mielnik-Madej