Lity guz we wnęce płuca

dzien dobry..mojemu tacie 1wrzesnia wykryto lity guz we wnece lewego pluca 70na65na60..jest coraz slabszy caly czas wymituje,ma krwioplucie..byl w szpit ale tylko badania i do domu..ma zamkniete obydwa oskrzela..i nowotwor zlosliwy tyl wiem..musi czekac od nowa na chemioterapie kolejne2tyg.ma przrjsc je 3.jest w domu i jes bardzo slaby..panie dr jakie moga byc rokowania?dlaczego ciagle musi czekac?za czym?niemoge tego zrozumiec..bardzo prosze o odpowiedz z gory bardzo dziekuje

Prawdopodobnie zaawansowanie nowotoworu jest na tyle duze, ze nie ma mozliwosci wdrozenia skutecznego leczenia likwidujacego chorobe. Podejmowane dzialania moja ewentualnie zlagodzic objawy. Byc moze chemioterapii nie mozna rozpoczac z powodu oslabienia organizmu. Jesli nie znajdujecie odpowiedzi u lekarza prowadzacego - mozna rozwazyc konsultacje w innym miejscu.

Rokowania są bbb.poważne!!! Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie dlaczego ma czekać!-może takie są realia,że są w kolejce inni tak samo chorzy ludzie ,którzy byli zapisani wcześniej??? - nie wiem ,to jest gdybanie!!! zż