Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Maść przeciw mastce dla 22-latka

Poszukuje dobrej masci przeciw mastce pisałem juz tu temat ze obmywam malego codziennie to mi napisali ze polecaja czestrze mycie myje myje codziennie i dalej nic nie ma poprawy poszukuje masci zeby to wyleczyc calkowice prosze o konkretne nazwy i mniej wiecej ceny lub jkis skuteczny sposób jak z tym walczyć bo podkreślam myje się codziennie!! i proszę i nie polecać częstszego mycia tylko cos konkretnego co pomoże . prosze o profesjonalne podejście dziękuje!
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Kiedy wskazane jest wycinanie znamion?

Znamiona mogą znajdować się na całym ciele. Niektóre z nich mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego warto je obserwować i w razie potrzeby wyciąć. Jakie są wskazania do wycięcia znamion?

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Jeśli nie udaje się opanować wydzieliny poprzez systematyczne dbanie o higienę to należy podejrzewać, iż opisana wydzielina nie jest mastką. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza, który po ocenie zmian wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy