Maść przeciw mastce dla 22-latka

Poszukuje dobrej masci przeciw mastce pisałem juz tu temat ze obmywam malego codziennie to mi napisali ze polecaja czestrze mycie myje myje codziennie i dalej nic nie ma poprawy poszukuje masci zeby to wyleczyc calkowice prosze o konkretne nazwy i mniej wiecej ceny lub jkis skuteczny sposób jak z tym walczyć bo podkreślam myje się codziennie!! i proszę i nie polecać częstszego mycia tylko cos konkretnego co pomoże . prosze o profesjonalne podejście dziękuje!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli nie udaje się opanować wydzieliny poprzez systematyczne dbanie o higienę to należy podejrzewać, iż opisana wydzielina nie jest mastką. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza, który po ocenie zmian wdroży odpowiednie postępowanie.