Materiał bardzo skąpy, komórek podejrzanych onkologicznie nie zawiera

Witam i proszę o poradę ponieważ jestem po biopsji cytuje zgrubienia na godz. 12 ok. 3 cm od brodawki obszar o mieszanej echogenicznosci - guzek dysplastyczny , której wynik jest cytuję nakłuto hipoechogenny guzek zlokalizowany 3 cm od brodawki na godz 12 położony w piersi prawej , wymiarów około 8 mm. Mikroskopowo : materiał bardzo skąpy, komórek podejrzanych onkologicznie nie zawiera . Czy usuwać ten guzek czy nie jest to konieczne i czy jest ryzyko ze guzek zrakowieje .

Wynik jest ważny i pomocny w decyzji, ale trzeba do oceniać razem z badaniem klinicznym, badanie USG i ew badaniem mammograficznym. Razem można podjąc decyzję co dalej z guzkiem robić