Męska sylwetka u 22-latki a problem z hormonami

Sz.P. mam 22 lata, moja sylwetka robi się coraz bardziej męska (szerokie ramiona, wąskie biodra) Rozumiem, że mogę mieć problem z hormonami, ale moje pytanie brzmi czy po leczeniu lub w trakcie, moje proporcje (sylwetki) się wyrównają? a może już taka zostanę ? Anna

Lek. Tomasz Budlewski

Sylwetka to bardzo indywidualna sprawa, czasem u kobiet występuje bardziej męska i na odwrót, jeśli przyczyną są zaburzenia hormonalne to po ich wyrówanniu może dojść do poprawy. Proszę udać się do endokrynologa.