Skolioza kręgosłupa u dziecka

Czy nieleczona skolioza kręgosłupa u dziecka może być przyczyną tego, iż sylwetka mężczyzny w dorosłym życiu przypomina kształtem sylwetkę kobiecą (tj. wąskie barki, szerokie biodra i słabe umięśnienie). Czy raczej wchodzą tu wyłącznie w grę kwestie hormonalne. Jest to moją zmorą od zawsze i wstydzę się z tego powodu przebywać na plaży etc., a nawet przebierać w szatni, bo rzuca się to w oczy.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do psychologa aby nabrać więcej pewności siebie i znaleźć cechy które będą dawać pewność siebie.