Mięśniak macicy i cytologia grupa 2
Mam 54 lata, nie miesiączkuje juz od roku, cytologia grupa 2. badanie usg 2 lata temu wykazało mięśniaki 8mm, odmówiono mi badania usg w tym roku, ponieważ nie miesiączkuje to i mięśniaki nie rosną, mam również problemy z utrzymaniem moczu (często korzystam z toalety) jaką pomoc powinnam otrzymać przy tak przedstawionych dolegliwościach ?

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Wynik cytologii wskazuje na konieczność leczenia zmian zapalnych. Problemy z nietrzymaniem moczu wymagają dokładniejszej diagnostyki oraz ew. leczenia (farmakologicznego lub zabiegowego).