Milczenie mężczyzny i tęsknota za nim

2 miesiące temu zaczelam się spotykać z mezczyzna jest w trakcie rozwodu po 2 lata separacji.z zawodu jest piłkarzem po odwyku z hazardu. przez dluzszy okres zabiegal o mnie jednak z czasem okazal się obojętny. z czasem przyznal mi się ze ma depresje i wpadl w alkoholizm. powiedzialm mu ze mi zależy i chce mu pomoc i być przy nim on powiedział ze potrzebuje czasu i musi się wziasc garść i od 5 dni nie dzwoni a ja tesknie co powinnam zrobić? proszę o pomoc ja tesknie nie mogę przesatac myslec

Witam. Wygląda na to, że Pani partner ma problemy. Nawet jeżeli poradził sobie z problemem hazardu, to wygląda na to - że problem alkoholu jest cały czas aktywny. Wchodzenie w ten związek to narażanie się na cierpienie. Proszę rozważyć, czy warto.

Pozdrawiam.

Witaj. Myślę, że jeśli on nie chce utrzymywać kontaktu a ty dałaś mu do zrozumienia, że chcesz z nim być - to nic z tego nie będzie. Z drugiej strony jeśli cierpi na depresje to powinien coś w tym kierunku robić - psychoterapia.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
ZAPRASZAM NA
http://psychopedagog.eu

POLUB NAS NA FACEBOOK'u
http://facebook.com/psychopedagogeu