Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mój chłopak komentuje swoje byłe dziewczyny na facebooku

Mój chłopak dodał wszystkie swoje eks na facebooka oraz wszystkie, z którymi miał krótkie romanse oraz kiedykolwiek mu się podobały...Wyszło na to że ma teraz dużo znajomych.. Spędza na tym portalu wiele czasu, dodając i lubiąc fotki, pisząc komentarze. Wg. mnie to nie jest normalne i źle wpływa na nasze relacje. Czy powinnam jeszcze walczyć o tą znajomość, czy zdrowiej było by ją zakończyć?
ponad rok temu

Akcje edukacyjne a rzucanie palenia

Wiele kobiet nie rezygnuje z palenia podczas ciąży. Czy można w jakiś sposób zmienić tę sytuację? Czy akcje edukacyjne mogą cokolwiek zmienić? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Witam serdecznie,
A czy próbowałaś po prostu porozmawiać o tym ze swoim chłopakiem? Jeśli nie, to spróbuj - może wtedy dowiesz się skąd wynika jego zachowanie i może uda Wam się dojść do porozumienia.
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam serdecznie
Na pytanie zadane przez Panią, powinna Pani sobie sama odpowiedzieć.
W Pani mailu, po części jest zawarta na nie odpowiedz. Pisze Pani "Wg. mnie to nie jest normalne i źle wpływa na nasze relacje". Odczuwa Pani dyskomfort w związku z zachowaniem Pani partnera.
Znaczący jest również fakt, w jakim celu się tak zachowuje Pani partner i że w przyszłości Pani może również się znaleźć na tym portalu.
Proszę rozważyć wszelkie za i przeciw i podjąć decyzję, mając również na uwadze ewentualne, przyszłe konsekwencje zachowania Pani partnera.
Pozdrawiam serdecznie.

Ilona Ciżewska specjalizuje się w różnych dziedzinach psychologii i psychoterapii, do których należą psychologia kliniczna, psychoterapia systemowa par i rodzin oraz psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ramach jej usług mieści się leczenie indywidualne pacjentów oraz warsztaty. Jest właścicielką Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego Mind.
0

Twój chłopak w przeciwieństwie do Ciebie dobrze się bawi. Porozmawiaj z nim szczerze, jak ty to odbierasz i co w związku z tym czujesz. Jeżeli jesteś dla niego ważna, zrozumie to i wycofa się z prezentacji swoich byłych partnerek.
Pozdrawiam
Violetta Krause

0

Chłopak nie jest fair wobec tych, które mu zaufały i jest to niestety zachowanie o charakterze ciągłym, a nie incydent...
Warto chronić siebie.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy