Możliwość odbudowy wyrostków po ekstrakcji zębów

Witam Mam pytanie dotyczące odbudowy bezzębia. 10 lat temu usunięto mi wszystkie zęby. Od początku był problem ze zsuwaniem się protez. W chwili obecnej problem znacznie się nasilił ze względu na b.duży zanik wyrostków zębodołowych. Dziąsła są b. krótkie i b.cienkie. Czy istnieje w takiej sytiuacji możliwość odbudowy wyrostków (kości i śluzówki? Pozdawiam

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

oczywiście istnieje jednak jest to długi i kosztowny proces, prostszym i szybszym rozwiązaniem jest wykonanie protez podpartych na implantach
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Tak istnieje. Jednak powinna Pani zgłosić się do lekarza dentysty w celu dokładnego badania i opracowania planu działania. Konieczna będzie współpraca kilku specjalistów.