Mrowienie kończyn, nadmierna potliwość, ból pleców, brak koncentracji i zmiany skórn

Czeste mrowienie rak i nog, niewysypianie sie, nadmierna potliwosc nawet w stanie spoczynku,czesty bol plecow,tlusta swiecaca twarz, przemijajacy tradzik wraz z zmiana ubarwienia skory twarzy,zmienne samopoczucia ,brak koncentracji oraz uosobnienie sie. Zwracam sie z pomoca i zapytaniem czy na podstawie wyszczegolnionych objaw jestescie Panstwo dac mi porade,co i jak trzeba postepowac,aby moc powrocic do normalnego funkcjonowania..??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.