Myśli o homoseksualizmie i nerwica

Witam. Mam 25 lat i jestem od jakiegos czasu jestem z dziewczyna, ale mam niekiedy takie mysli ze moglbym byc gejem, dostaje wtedy nerwice i te wlasnie mysli mi przychodza. nigdy wczesniej nie mialem takich mysli i nie wiem dlaczego tak wslanie nagle mnie ogarnely. nie wiem co mam robic, nigdy wczesniej nic takiego mi sie nie prytrafilo. Prosze o jakakolwiek pomoc.

Dzień dobry!

Temat jest złożony i trudno o jakąkolwiek odpowiedź nie znając Pana osobiście. Z pewnością w leczeniu nerwicy powinien Pan być w kontakcie z lekarzem psychiatrą oraz rozważyć podjęcie psychoterapii. W toku terapii można poruszyć temat, czy i dlaczego pojawia się w Pana myślach homoseksualność.

Pozdrawiam!

Co to znaczy- "mam niekiedy takie mysli ze moglbym być gejem"? Czy to znaczy, że nie jest Pan szczęśliwy z dziewczyną? Nie osiąga satysfakcji? Podobają się Panu mężczyźni? A także co dla Pana oznacza: "dostaje wtedy nerwice"? Jak ona się objawia? Co się z Panem wówczas dzieje? itp. Warto poszukać w sobie odpowiedzi na te pytania. Czasem poszukiwanie swojej tożsamości jest dłuższym procesem, w którym pojawiają się wątpliwości i rozterki. Może to także być sygnał, że nie jest Pan szczęśliwy w tym akurat związku. A także objaw nerwicowy w postaci natrętnej myśli, która wywołuje lęk. Być może warto, żeby skonsultował się Pan z psychologiem, po to, by bliżej się przyjrzeć tym trudnościom i określić co chciałby Pan rozwiązać, zmienić.

Witam
Proponuję, żeby skorzystał Pan z pomocy psychologa. W gabinecie będzie Pan mógł spokojnie opowiedzieć o swoich problemach i niepokojach. Psycholog pomoże Panu znaleźć odpowiedzi na Pana pytania
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

najlepiej porozmawiac o tym z terapeuta.co sie za tym kryje i co z tym zrobic.za malo danych, aby udzielac sensownych rad na portalu,.powodzenia, pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza