Nerwica natręctw oraz myśli o zabójstwie

Nie wiem jak zaczac cierpialem na nerwice lekowa ktora sam zdiagnozowalem z czasem i udalo sie mi ja pokonac. mam tez nerwice natrect ktora kazala mi sprawdzac wszystko 100 razy myc rece caly czas gdy zaczol sie czas zwalczania jej pojawily sie mysli bardzo duzo i bardzo zlych do tej pory bylem osoba ktora tylko chciala byc posrud ludzi religijna wrazliwa i kochalem wszyskie dziecie teraz mam straszne mysli o pedofilii o zabiciu dziecka brata na kture tak sie cieszylem i tak oczekiwalem boje sie

Witam,
Proszę jak najszybciej udać się do lekarza psychiatry i rozpocząć farmakoterapię. Dobrze dobrane leki przyniosą Panu ulgę już po około 2- 3 tygodniach stosowania.Naprawdę nie ma sensu tak się psychicznie męczyć.
pozdrawiam

Witam Pana,
pisze Pan, ze ma Pan nerwicę natręct, ważne jest to czy jest Pan pod opieką specjalisty. Pisze pan także, że nerwicę lękową zdiagnozował Pan sam, jak wyglądała sprawa z zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnymi (nerwicą natręctw)? W tych zaburzeniach ważną role odgrywa psychoterapia. Czy ma Pan zapewnioną psychoterapię? Z tego co Pan piszę rozumiem, że jest Pan osobą religijną i wrażliwą i że przerażają Pana, te myśli, które się pojawiają. Mogę zrozumiec Pana lęk jednak za pośrednictwem internetu nie moge Panu pomóc, prosze jednak, jeśli nie jest Pan pod specjalistyczną opieką, udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego umówić się ze specjalistą i opowiedzieć o trapiących Pana myślach i lękach.