Na co wskazują moje objawy przy nerwicy?

Zostałam zdiagnozowana przez psychiatrę i psychologa silna depresja i nerwica lekowa. Biorę leki Xanax 3 razy dziennie plus wenlafaksyna 2 razy dziennie. Dzisiaj mija 9 dzień od pierwszej dawki. Ogólnie odczuwam pieczenie w klatce ból jak by w sercu, EKG w normie, pieczenie w głowie, duszności, ataki paniki. Wczoraj pojawił się ból w dolnej części pleców ( panikuje że to po lekach nerki bolą) dodatkowo dzisiaj rano wyplulam flegmę była w niej krew ( to było jednorazowo). Dodatkowo mam wrażenie zapachu krwi w nosie. Nie wiem czy to są objawy somatyczne czy to cos bardzo groźnego ? Nie chcę biegać z każdą głupota do lekarza, a też nie chce przegapić niczego poważnego

Dzień dobry,

może nie być nic poważnego, ale zważywszy na przyjmowanie od niedawna w/w leków wartoby się skonsultować z psychiatrą prowadzącym i poinformować o dolegliwościach. Wtedy będzie mógł ocenić czy mogą być to efekty uboczne leków - zwłaszcza wenlafaksyny, bo aplazolamu wątpię. Online jest to tym trudniejsze, że nie podała Pani dawek leków.

Z poważaniem.

Adam Zajączkowski