Na co wskazuje ta nadwrażliwość na dźwięki?

Witam. Od niedawna denerwuje mnie hałas przejeżdżających przez ulicę aut, nawet gdy jestem w domu, a okna są zamknięte to wydaje mi się że ten hałas silnika coś do mnie mówi źle albo coś komentuje albo rozkazuje. Słyszę to tak głośno że moje uszy cierpią, czuję jakby miało mi się coś z nimi stać przez ten hałas. Na dodatek wydaje mi się, że ludzie z tych aut są na mnie źle nastawieni, że mnie nienawidzą i życzą mi śmierci. Ostatnią wizytę lekarską miałam w 2021 roku, ponieważ później moja lekarka odeszła i teraz nie potrafię znaleźć lekarza który by mi pomógł. Biorę leki Latuda 1 rano i 1 wieczorem, Aripilek 2 rano, Afobam jeden rano i Rispolept 1 rano i 1 wieczorem. Źle się czuję po tych lekach, czuję że mi już nie pomagają bo dużo razy je przerywam,a wewnętrznie czuję jakbym miała niekiedy jakieś ataki Schizofrenii, do tego mam urojenia prześladowcze, wydaje mi się że sąsiad mnie prześladuje i obserwuje. Co mam zrobić w tym przypadku? Moi rodzice wgl się nie przejmują moimi objawami. Możecie mi jakoś pomóc?

Witam! Wydaje się być konieczne uporządkowanie leczenia - przyjmuje Pani trzy neuroleptyki (Latuda, Aripilek i Rispolept) i benzodiazepinę (Afobam). Staramy się leczyć jak najmniejszą ilością leków. Pomimo tylu leków opisuje Pani "czynny zespół paranoidalny", czyli leczenie nie jest skuteczne. Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry w rejonie swojego zamieszkania. Powodzenia W. Łuczkowski.